Image Alt

Villa Artysty

Właściciel Villa Artysty Adam Adamonis Aktor Tancerz Taniec z Gwiazdami Konferansjer Andrzej Przyjaciółki Polsat

Jak powstała Villa Artysty?

Na początku było marzenie: znaleźć wyjątkową przestrzeń i stworzyć miejsce pełne pasji i inspiracji. Takie, w którym ludzie będą chcieli być, tworzyć i organizować. Tak powstała Villa Artysty – kreatywna powierzchnia idealna na sesje zdjęciowe, warsztaty, eventy, konferencje i spotkania biznesowe. Z dala od zgiełku i hałasu – wspierająca, artystyczna przystań. 

Poszukując swojej lokalizacji Adam Adamonis znalazł ją w zewnątrz niepozornej will,
w byłym studiu fotograficznym, na zielonych, warszawskich Bielanach… i tak właśnie zaczęła się historia Villi Artysty. 

Mam 20 letnie doświadczenie w pracy z ludźmi, które obfituje w wyjazdy zagraniczne, szkolenia i warsztaty. Działałem w różnych zakątkach, a teraz nareszcie mam swoje miejsce – kameralne, spokojne, ale pozwalające na realizację różnorodnych eventów
i wydarzeń. 

Trzy sale premium mogą tworzyć odrębne przestrzenie lub łączyć się w całość z innymi pomieszczeniami, dając aż 250m2 nieograniczonych możliwości. Każde pomieszczenie ma elegancki i przyjazny klimat. 

Serce Villi Artysty, czyli Sala Kinowa ma aż 115 m2 i 6 m wysokości. Biała cyklorama, eleganckie kotary oraz dębowy parkiet sprawdzą się podczas większych wydarzeń, sesji zdjęciowych, produkcji filmowych, prezentacji produktów, czy warsztatów. Przestrzeń zaopatrzona jest w najnowocześniejszy sprzęt multimedialny, profesjonalne oświetlenie i nagłośnienie, będące podstawą wszelkich niekonwencjonalnych inicjatyw i projektów. 

Sala Zen została stworzona z myślą o spotkaniach, odpoczynku i relaksie. Ma pomóc w odnalezieniu harmonii podczas coachingów, wykładów i sesji 1:1. Przy eventach może posłużyć jako strefa z cateringiem. 

Sala Kreatywna to przestrzeń spotkań biznesowych oraz zajęć związanych z rozwojem
i nauką. Idealnie sprawdzi się również przy szkoleniach, czy networkingach. Zdecydowanie odbiega ona od klasycznych sal edukacyjno– kształceniowych.

Villa została zaprojektowana w przemyślany sposób, tak, aby przy większych lub mniejszych wydarzeniach wszystkie pomieszczenia współgrały ze sobą. 

Post a Comment